| Customization | Yes |
|---|---|
| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
| Application | Audio & Video |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke en mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 24 26 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | Assemblageschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 3 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Schakelaartype | Schroef |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P |
|---|---|
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Temperatuurwaaier | -25° ~ +80° |
| Draaduitsparing | 24AWG/26AWG |
| spelden | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Nominale spanning | 500/300V |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurwaaier | -40~+105℃ |
| kabeldiameter | ≤9mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | K12 maak schakelaar waterdicht |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Beëindiging | Soldeersel |