| Toepassing | Sensor of Automatisering |
|---|---|
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Contactmanier | Soldeersel |
| Productnaam | M12 aan RJ45 die Waterdichte Kabel vormen |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor, Automotion |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Product | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contacten | speld 5 |
| Verbindend Model | schroefsluiten |
| Productnaam | M125pin vormende kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Productgeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 1.5A |
| Voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| Prestaties | KAT 5e |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 4A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE ROHs |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Huidige classificatie (A) | 1.5A |
| Voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| IP Classificatie | IP68 |
| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| Type | ADAPTER |
| Application | Audio & Video |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Vorm | Elleboog / recht |
| Schakelaargeslacht | Mannetje/Wijfje |
| Naam | M12 maak Kabel waterdicht |
| Model | M12 |