| Naam | M12 maak Kabel waterdicht |
|---|---|
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Aantal Contacten | 4 |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
|---|---|
| Cable AWG | 26AWG-22AWG |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Gender | Female / Male |
| Productnaam | m12 t-type |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen Cyclus | 500 |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Customization | Yes |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Pin | 4 pin |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Type | Gevormde kabel |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | 20cm; 30cm; douane |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Vorm | Elleboog / recht |
|---|---|
| Aantal Contacten | 4 |
| Voltageclassificatie | 250V |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Naam | M12 maak Kabel waterdicht |