| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Certifications | CE, RoHS |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Poles | 8pins |
| Product | USB 2,0 |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4pins |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Geslacht | Wijfje |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Type | L20 |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| spelden | 2P |
| (Extern) materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| Beschermerniveau | Waterdichte IP67 IP68 |
| speld | 2 + PE/3 + PE |
|---|---|
| Codage | Omdat c-codage |
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |