| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Type | gevormde kabelschakelaar |
| Geschatte stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Beëindiging | Soldeersel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Spelden | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Wijfje |
| Spelden | 8pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 250VAC/DC |
| Schakelaartype | Schroef |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |