| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel conenctor op |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Oosters | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | DIN43650A |
| Toepassing | Industrieel |
| Productnaam | m12 kabelschakelaar aan de schakelaar van de solenoïdeklep DIN43650A |
| Beëindiging | het vormen |
| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| Contacten | 3p 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Polen | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| spelden | 4p |
| Geslacht | Wijfje |
| Type | kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | 30v |
| Schakelaartype | M16 Assemblagestop |
| IP Classificatie | IP67 |
| ModelNumber | M16 stop |
| Type | DIN43650A basis |
|---|---|
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |