| Certificaat | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Opzettend Type | Staight, de Elleboog van de 90 Graad Rechte hoek |
| Draadlengte | pas aan |
| Leidermateriaal | BRASS/GOLD |
| Productnaam | M8 a-codager/a wijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16, het vierkante paneel van M16 zet schakelaar op |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Certificaat | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| Temperatuurwaaier | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Schakelaartype | m12 sensorschakelaar |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Contatdrager | TPU+GF |
| Sleutelwoorden | de kabelschakelaar van m12 3pin |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | M8 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Waterdichte graad | IP67/IP68 |
| Nominale spanning | 60/30 V |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | feale aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9Pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |