| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Type | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Geschatte stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contacten | 2pins |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | sp21 assemblageschakelaar |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| kern | 8pin 8core |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm; Volgens klantenvereiste |
| Modelnummer | M16 |
|---|---|
| Omringende temperatur | -25℃~+85℃ |
| Voltageclassificatie | 250 V Ac/Dc |
| Toepassing | Macht |
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| schakelaartype | M5 Vormende Schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4P |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte stroom | 1A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Graad van bescherming | IP68 |
| contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Shell-materiaal | Shcollmateriaal |