| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| spelden | 6pin |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Temperatuurwaaier | -40°C +80°C |
|---|---|
| IP Graad | IP67 |
| Spelden | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Codetype | A/B/C/D |
| Kern | kern 3 4 |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Aantal contact | 2p |
|---|---|
| Kabel buitendiameter | 712MM |
| Geschatte stroom (A) | 5A |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Nominale spanning (AC.V) | 500V |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA66 |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Temperatuur | -20℃~+80℃ |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm; Volgens klantenvereiste |
| Kabelmateriaal | PUR of pvc |
| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |