| Contacten | 3pins, 4pins, 5pins, 8 spelden, 12pins zijn beschikbaar |
|---|---|
| Functie | Maak waterdicht |
| Certificaat | IP67 |
| Draadisolatie | Pvc |
| Geslacht | mannetje |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Productnaam | M12 maak Plastic Reeksschakelaar waterdicht |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/Soldeersel/Golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Speld | Speld 3 4 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Schakelaartype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4p |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte onnector |
| Toepassing | automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Kernen | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |