| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Pins No. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | ABDXS |
| Kabelawg | 26AWG -22AWG /Custom |
| Contact opnemen | AU (goudplating) |
| Verbindingsmateriaal | CuZn,TPU of PVC |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk/mannelijk |
| Aantal kernen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Soldering/PCB -beëindiging |
| Vergrendelingsweg | Voor/achter bevestigd |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Polen | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |