| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Beschrijving | M5 vormde rechtstreeks waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Type | M5 Kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Over--vormt | TPU |
| Contact | Fosfoorbrons |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Productnaam | m12 t-type assemblageschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 7pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| Grootte | M8/M12/M23/ 7/8“ |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP65/IP67 |
| Toepassing | Cirkelschakelaar |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Functie | luchtvaartschakelaar |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |