| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 de Schakelaars van de Reekssensor |
| Sollicitatie | industrieel en automative |
| Productnaam | de Cirkelschakelaar van 2/3/4/5/8/12/17Pin M12 |
| oriëntatie | Rechtdoor |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| voeding | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Huidige Classificatie | max. 2.5A |
| IP classificaties | IP67 waterbewijs |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Minimaal /Maximum | -25°C +85°C |
|---|---|
| Spelden | 16p, 4p, 5P, 12p, 1P, 7P, 9P, 3P, 2P |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Voltageclassificatie | 60V |
| metaalmateriaal | koper |
| Plaats van herkomst | shenzhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | m8 het paneel zet, PCB op |
| Toepassing | Automobiel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Geschatte stroom | 3A 1A |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5, M8, M12 |
| Sollicitatie | Automobiel/Sensor/Elektromateriaal |
| Productnaam | M12 maak kabelschakelaar waterdicht |
| oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek/rechtstreeks aan Rechte hoek/y-Type |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |