| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Huidig | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| speld | speld 9 15 |
|---|---|
| Code | D-SUB9 D-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Type | het paneel zet/gevormd type/assemblagetype op |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | soldeersel/schroef |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |