| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | feale aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan klepschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Contacten | 3Pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | Assemblageschakelaar |
| IP Classificatie | IP67 |
| Polen | 4pins |
| Schakelaar | 7/8“ schakelaar |
|---|---|
| Draadmaat (AWG) | 16 |
| Type | Assemblage |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 3+PE |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |