| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
|---|---|
| Cable AWG | 26AWG-22AWG |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Gender | Female / Male |
| Geschatte Stroom | 2A voor 8 speld, 4A voor speld 4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 speld, 250V voor speld 4 |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geslacht | Wijfje; Mannetje |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 3 4 5 6 8pin |
| IP graad | IP67/68 |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| M12 stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| D-SUB Speld | speld 9 15 |
|---|---|
| M12 speld | speld 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |