| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| schakelaarnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | gevormde schakelaar |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 5p |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Modelnummer | M16 schakelaars |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 14P, 4p, 5P, 7P, 9P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Het koppelen Duurzaamheid | > cyclus 500 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |