| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Toepassing | Openlucht LEIDENE Vertoning/Verlichting, Openlucht |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Voordeel | lange duur en hoge betrouwbaarheid |
| Garantie | 12 maand |
| Schakelaartype | schroef/draad de slotstop, paneel zet op, soldeert |
| Type | L20 |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| spelden | 2P |
| (Extern) materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| Beschermerniveau | Waterdichte IP67 IP68 |
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Assembleer Stijl | Opgezet voorpaneel |
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Type | RJ45 |
| Spelden | 8pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Certificaat | CE/ROHS |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 250v |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Codage | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
|---|---|
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Nominale spanning | 250V voor 3 4 speld 60V voor 5pin 30V voor 8 12 17pin |
| Beëindigingsstijl | Het soldeerseltype/PCB zetten op |
| Beschermingsgraad | IP67/IP68 |
| Product Name | Assembly Typs M8 3-6pins Automotive Connector/airbag Plug |
|---|---|
| Coupling nut/screw | Brass with nickel plated |
| Standard | IEC61076-2-101 |
| Contact way | screw |
| Gender | Male Female |
| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |