| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Huidige rating | 15A/20A/30A/50A |
|---|---|
| Connector-formaat | Op maat |
| Schakelaarkleur | Zwart/Wit/Grijs |
| Toepassing | Buiten binnen |
| Materiaal | Koper/Messing/Roestvrij staal |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Code | A/B/D Coded |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Polen | 2pin 3pin 4pin 5pin 6pin 7pin 8pin 9pin |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 3A, 5A, 13A |
| tariefvoltage | 250V |
| IP classificatie | IP68 |
| Tempereturewaaier | -25°C~+85°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | geleide waterdichte schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Materiaal | Pvc |
| Schakelaartype | Adapter |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | M12 3 4 5 8 12 17 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Naam | 6 Pin Way Waterproof Electrical Wire-Schakelaarstop |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
| Contacten | 6pins |
| Type | gebiedsassemblage |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Kabel buitendiameter | 712mm |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Nominale spanning (AC.V) | 500V |
| Testvoltage (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | ingepaste koppeling |