| Productnaam | M12 de Code die van D Waterdichte Kabel vormen |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Schakelaarontwerp | m8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Type | 2PE; 3PE |
|---|---|
| GROOTTE | Omdat c-grootte |
| Reeks | Basis; stop; gevormde kabel |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | SCHROEF |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
|---|---|
| Speld | speld 4 8 |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte Stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Type | TXL |
|---|---|
| Connector locking system | Screw |
| Rated Current | 20A |
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Productnaam | M12 maak Plastic Reeksschakelaar waterdicht |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/Soldeersel/Golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk, man |
|---|---|
| Type | m8 schakelaar |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Grootte | 1/4 |
|---|---|
| Type verbinding | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Temperatuurbereik | 0-120℃ |
| Drukbereik | 0-10 bar |
| Garantie | 1 jaar |
| spelden | 2p 3p 4p 5p 6p 7p 8p 12p 14p 19p 24p |
|---|---|
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| Shell Materials | De zinklegeringen met nikelplated |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Geslacht | mannetje en wijfje, mannetje en wijfje |