| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Coding | A |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Mating Cycle | 500 cycles |
| Contact Material | Brass With Gold Plated |
| Product Name | Rigoal Profession Custom Aviation Industrial Ethernet Connector |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Type | DIN |
| Rated Voltage | 300V |
| Wire Length | Customize |
| Conductor Material | Customizable |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Gender | Female Male |
| Lange | Varieert |
|---|---|
| Hoogte | Varieert |
| Temperatuurclassificatie | Varieert |
| Vorm | Ronde/ Vierkante/ Rechthoekige/ Ovale/ Driehoekige/ Zeshoekige |
| Aantal Contacten | 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12/ 13/ 14/ 15/ 16/ 17/ 18/ 19/ 20 |
| Application | Automotive |
|---|---|
| Conductor Material | Customizable |
| Wire Length | Customize |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | m5 het vormen, M5-Schakelaar |
| Type | het vormen |
| spelden | 4p, 5P, 3P |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Positie | positie 3 4 5 8 12 17 |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Elleboog |
| Geschatte Stroom | 1A/2A/4A |
| Schakelaartype | Kabelverbinding |
|---|---|
| Aantal Contacten | 4 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Naam | M12 maak Kabel waterdicht |