| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met Geplateerd Goud |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarseriesm23 schakelaars | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met Geplateerd Goud |
| Polen | 6P |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het flenspaneel zet op |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| speld | 2 + PE/3 + PE |
|---|---|
| Codage | Omdat c-codage |
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |