| Nominale spanning | 250V-600V |
|---|---|
| Nr. Van contac | 4pin- 19pin |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF30% |
| Kleur | Zilver |
| contacteer het lichaam | keur hoogwaardig koper goed |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Mate van bescherming | IP65 |
| Codage | Grootte B |
| Pin Number | 3pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 gevormde schakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Kleur | transparant |
| De Grootte van de kabelklier | PG11 |
| Productnaam | De Vierkante Basis van de solenoïdewaarde |
|---|---|
| Type | DIN43650A basis |
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |