| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Speld | 2 + PE; 3 + PE |
| grootte | SizeA, SizeB, SizeC |
| staart | PG7/PG9 |
| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Type | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Product Name | Transparante magneetventiel DIN 43650 connector |
| Formulier | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Custume requiremnet | Keur goed |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Productnaam | Het Vierkant van de solenoïdewaarde baseert een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (Brons) |
| contactplateren | Ni (nikkel) |
| Productnaam | M12 aan de Waarde van de Bsolenoïde |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met Geplateerd Goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Type | DIN43650A basis |
|---|---|
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |
| Productnaam | De C van de de Waardeschakelaar van de assemblagesolenoïde |
|---|---|
| Type | DIN43650C |
| Vorm | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP67 |
| Type | rangschik A |
| Geschatte Stroom | 10A |
| EMC naleving | beschermd niet |