| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP65 |
| Polen | 3Pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Geslacht | Male-female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Mate van bescherming | IP65 |
| Codage | Grootte B |
| Pin Number | 3pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Contacten | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Codage | Rangschik omdat C |
| Graad van bescherming | IP67 |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Geslacht | vrouwelijke schakelaar |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP65 |
| Availbable verbindt | rangschik A |
| LEIDENE Kleur | Facultatief |
| EMC naleving | beschermd niet |
| speld | 2 + PE; 3 + PE |
|---|---|
| Grootte | SizeA, SizeB, SizeC |
| Type | Stop, Basis; Gevormde kabel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Geschatte stroom | 10A |
| speld | 2pin; 3pin |
|---|---|
| Grootte | A, B, C |
| Type | Stop, Basis; Gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Contacten | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Codage | grootte C |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Speldaantal | 3pins en 4pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Polen | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en DIN 43650 |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | PA |