| Contacten | 3Pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| spelden | 8pin |
|---|---|
| aantal contacten | 2 - speld 24 |
| Geschatte Stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
| Contacten | 3P |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
|---|---|
| Contactplateren | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Plaats van herkomst | CHIAN |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Type | Adapter |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |