| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| Beëindiging | Het solderen |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Geschatte Temperatuur | -25°C… +70°C |
| koppelmoer / schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Contacten | 3 Polen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Contactdooscontact | CuSn |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contactaantallen | 4pins |
| Contacten | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Codetype | A/B/C/D |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 13 17 21series |
| IP Graad | IP68 |
| contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Comité de diameter van het gatenknipsel | 13mm |