| spelden | 6pin 9pin 12pin 19pin 16pin |
|---|---|
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Nominale spanning | 150V |
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd Goud |
| Toepassing | macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | Assemblageschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Contacten | 6.7.9.12 .17.19pins |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Gecodeerde schakelaar | A |
|---|---|
| Aantal Posities | 3~8PIN |
| Nominale spanning | 30V-250V |
| Geschatte Stroom | 1.5A~4A |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12X-8P |
| Sollicitatie | Stroom |
| pinnen | 8P |
| Waterdicht tarief | IP67 |