| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M23 assemblageschakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Macht |
| Spelden | 9PIN |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Contacten | 9Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Contacten | 6.7.9.12 .17.19pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |