| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| spelden | 3 4 |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| type | assemblageschakelaar |
| shell materiaal | zinklegeringen met nikelplate |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Huidige Classificatie | 3A |
| voltageclassificatie | 60V |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Huidige Classificatie | 3A |
|---|---|
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |
| IP Classificatie | 60V |
| Schild | Beschikbaar |
| Schakelaarsluiten | Moeilijke situatieschroef |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Productnaam | M5m8 M12 M16 gevormde kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |