| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P |
| productnaam | M8 assemblageschakelaar |
| De diameter van de golfplaatmond | 2.0mm |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen Cyclus | 500 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Sollicitatie | Stroom |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 3A |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geslacht | Mannetje vrouwtje, mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Se |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |