| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | DIN43650B |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |
| Omgevingstemperatuur | -40°C~+125°C |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Productnaam | De Cirkelbasis van de solenoïdewaarde een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Toepassing | Industrieel |
| Type | DIN43650A basis |
|---|---|
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |
| Productnaam | De C van de de Waardeschakelaar van de assemblagesolenoïde |
|---|---|
| Type | DIN43650C |
| Vorm | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Type | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Product Name | Transparante magneetventiel DIN 43650 connector |
| Formulier | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Polen | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en DIN 43650 |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | PA |
| Productnaam | De Vierkante Basis van de solenoïdewaarde |
|---|---|
| Type | DIN43650A basis |
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |