| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Geschat IP | IP65 |
| Polen | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Geschat IP | IP65 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | DIN43650A |
| Toepassing | Industrieel |
| Productnaam | m12 kabelschakelaar aan de schakelaar van de solenoïdeklep DIN43650A |
| Beëindiging | het vormen |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |