| Type | Metaal; Plastiek |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Materiaal van huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU |
| Manier | 3 4 5 8 12 17 manieren |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | Met draadtype |
| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
|---|---|
| Kern | 4pin; 8pin |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
| Beschermd | JA |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| aantal contacten | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE,ROHS,ISO |
| Passende cyclus | 500 |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| Contactspeld | 8 SPELD |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Geschat IP | IP67 |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16, het vierkante paneel van M16 zet schakelaar op |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Certificaat | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| Contactspeld | 4 speld |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Geschat IP | IP67 |