| Hoogte | 2mm |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Beëindigingsmethode | Krimp |
| Contactmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaardspanning | 500V |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
|---|---|
| Beschermd | JA |
| Kern | 4P4C; 8P8C |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
| Type | Elleboog; Rechtstreeks |
| Productmanen | M12 Mannetje aan Vrouwelijke Basis |
|---|---|
| Type van Verbinding | Wijfje en mannetje |
| Codage | OMDAT C D X S T L M K Y ALLEN STEUNEN |
| Het materiaal van de contactdrager | PA/TPU |
| Materiële contact/contactoppervlakte | Cu Zn/Ag/Au |
| aantal contacten | 8 spelden |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Productnaam | M16 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 8pins |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Type | Landen |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Pinnen | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Contactspeld | speld 8 |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |