| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Certificaat | Ce RoHS ISO9001 |
| Modelnummer | M8 zet het Comité van assemblagepcb Schakelaar op |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M8 A die speld 3 4 5 6 8 coderen mannelijke assemblageschakelaar |
| Contacten | 3,4pins zijn beschikbaar |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Plaats van herkomst | CHIAN |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Type | Adapter |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk/mannelijk |
| Aantal kernen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Soldering/PCB -beëindiging |
| Vergrendelingsweg | Voor/achter bevestigd |
| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.8.12.14.19.24pins |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Kabelafzet | 4-6 mm (PG 7)/6-8 mm (PG 9) |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Contacten | 3 Polen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |