| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Productnaam | De C van de de Waardeschakelaar van de assemblagesolenoïde |
|---|---|
| Type | DIN43650C |
| Vorm | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Productnaam | Productnaam |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Certificaat | CE/ROHS |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 250v |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Productnaam | M125pin vormende kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Speld | 3 / Speld 4/5/6/8 |
|---|---|
| Nominale spanning | 60V voor 3/4/5/6 speld, 30V voor speld 8 |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Codage | A/B/D/K/L/M/S/T/X |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| spelden | 3 4 |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| type | assemblageschakelaar |
| shell materiaal | zinklegeringen met nikelplate |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | SP 11/13/17/21/29 Reeks |
| Toepassing | Andere |
| Merknaam | Rigoal |
| Type | Draad |