| Speld | 3 / Speld 4/5/6/8 |
|---|---|
| Nominale spanning | 60V voor 3/4/5/6 speld, 30V voor speld 8 |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Certificaat | Ce RoHS ISO9001 |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen Cyclus | 500 |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Schakelaartype | het wijfje van m12 4pin |
|---|---|
| Gebruik | Automatisering |
| Kleur | Blauw |
| Nominale spanning | 60V |
| Garantie | 12 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | K12 maak schakelaar waterdicht |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contacten | 6poles |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-1013 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Naam | 6 Pin Way Waterproof Electrical Wire-Schakelaarstop |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Schakelaargeslacht | Vrouwelijk Mannetje |
| Contacten | 6pins |
| Type | gebiedsassemblage |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |