| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Testvoltage | 1500V |
| Shell | Nylon PA66-Brandweerstand v-0 |
| Modelnummer | 2-12 speld |
| Kabelmaat | Per uw vereiste |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Huidige Classificatie | 3A |
| voltageclassificatie | 60V |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Contacten | 3P |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |
| Kabel buitendiameter | 712mm |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Nominale spanning (AC.V) | 500V |
| Testvoltage (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | ingepaste koppeling |
| Partnermodel | sp21 |
|---|---|
| Aantal contact | 5p |
| Kabel buitendiameter | 712mm |
| Geschatte stroom (A) | 5A, 3A |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand: V-0 |
| Speldmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+85℃ |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Aantal Contact | 2p, 3p, 4p, 5P |
|---|---|
| Kabel buitendiameter | A (4.57MM) B (712MM) |
| Geschatte stroom (A) | 5A, 3A |
| Contactdiameter | 1.0*5 |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |