| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Productgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 1.5A |
| voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA66 |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Temperatuur | -20℃~+80℃ |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Productgeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 1.5A |
| Voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| Prestaties | KAT 5e |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Schakelaartype | RJ45 aan m12 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Huidige classificatie (A) | 1.5A |
| Voltageclassificatie | 30V ac, 42V gelijkstroom |
| Prestaties | KAT 5e |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |