| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
| Contactresiatance | ≤5mΩ |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | M12 3 4 5 8 12 17 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Schakelaarontwerp | M12 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | PCB |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Nominale spanning | 60V |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of Automatisering |
|---|---|
| Productnaam | M12 gevormde kabelschakelaar |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | Schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |