| Plaats van herkomst | shenzhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | m8 het paneel zet, PCB op |
| Toepassing | Automobiel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Geschatte stroom | 3A 1A |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Nominale spanning | 250 V |
|---|---|
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Voordelen | snelheid, betrouwbaarheid en robuustheid |
| Gender | Female / Male |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Schakelaarontwerp | m8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Contacten | 6P |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Contacten | 3pins, 4pins, 5pins, 8 spelden, 12pins zijn beschikbaar |
|---|---|
| Functie | Maak waterdicht |
| Certificaat | IP67 |
| Draadisolatie | Pvc |
| Geslacht | mannetje |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contactspeld | 12 Pin Wire To Wire |
| Verbindend Model | schroefsluiten |