| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Product | 7/8“ minischakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 4pins |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Contacten | 5pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Schakelaarontwerp | m12 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 |
| Contacten | 5pins |
| Modelnummer | M8 de Schakelaars van de Reekssensor |
|---|---|
| Type | M8 de Schakelaar van Gebiedswireable |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 4p |
| Polen | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke en mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 24 26 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen Cyclus | 500 |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |