| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 Vormend aan solenoïde klepb schakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Productnaam | M12 B-de Vormende Kabel van Codefeamle |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Polen | 5pins |
| Geschatte Stroom | 9A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M12 X code ethernet schakelaars |
| Type | Gevormde SCART, |
| Toepassing | Macht |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M12 X code ethernet schakelaars |
| Type | Gevormde SCART, |
| Codage | X |
| Speldaantal | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Huidige Classificatie | 3A |
| voltageclassificatie | 60V |
| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Productnaam | M8 a-codager/a wijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |