| Drukwaaier | 0-10 bar |
|---|---|
| Naam van het product | Elektroventielverbinding |
| Gewicht | 0.2KG |
| Grootte | 1/4 |
| Kracht | 0.2A |
| Withstanding voltage(AC.V)1minu | 1000V |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Current Voltage | 30V |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Modelnummer | M16 |
|---|---|
| Omringende temperatur | -25℃~+85℃ |
| Voltageclassificatie | 250 V Ac/Dc |
| Toepassing | Macht |
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |