| Modelnummer | 7/8 Schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
| Productnaam | Elektroschakelaar |
| Overmold | Transparante TPU |
| Tussenvoegsel | TPU+GF |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Productnaam | m12 t-type assemblageschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP65 |
| Type | Type B met leiden |
| Speldaantal | 3Pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP65 |
| Polen | 3Pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| contactplateren | Sn (tin) |
| Rated Current | 20A |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Rated Voltage | 250V AC |
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Contacten | 3+PE/2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Pool-Formaat | 3+PE/2+PE |
|---|---|
| Het Type van DIN 43650 | DIN 43650 C |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |