| Schakelaartype | Stop/Contactdoos |
|---|---|
| Toepassing | Buiten binnen |
| Productnaam | Waterdichte Machtsschakelaar |
| Kabellengte | Aangepast |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Modelnummer | M12 |
|---|---|
| Type | KAT 5E |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Productnaam | M12 aan rj45-schakelaarkabel |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Kabel Buitendiameter | 4.08.0mm |
|---|---|
| Pin Number | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Schakelaartussenvoegsel | PA66 |
| Schakelaar Shell | Vernikkeld |
| Kabel Buitendiameter | 4.08.0mm |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 5A |
| Voltageclassificatie | 250V |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| Schakelaar Shell | Vernikkeld |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Beveiligingsniveau | IP65 |
| Contactmateriaal | brons |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| contactplateren | Sn (tin) |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 of 9 |
| Geschat Huidig (a) | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Se |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |