| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| speld | 2 + PE; 3 + PE |
|---|---|
| Grootte | SizeA, SizeB, SizeC |
| Type | Stop, Basis; Gevormde kabel |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Geschatte stroom | 10A |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
| Schakelaartussenvoegsel | PA66 |
| Number Of Contacts | 2-5 |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
| Current | 2A-5A |
| Matreial | Plastic |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Core Number | 4,6,7,9,12,16,17,19 Core |
|---|---|
| Product Category | M23 Connector |
| Waterproof | IP67/IP68 waterproof |
| Protection Level | IP67 IP68 Waterproof |
| Gender | Male And Female |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 6pins |
| Type | UCU-schakelaar |
| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaartype | SP21 reeks |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| Pin Number | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| IP Classificatie | IP67 |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Schakelaar Shell | Vernikkeld |
|---|---|
| Draadmaat | 24-20AWG |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
| Schakelaartussenvoegsel | PA66 |
| Pin Number | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |