| Material Of Connector | CuZn,TPU |
|---|---|
| Coupling nut | Brass with nickel plated screw |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Type2 | Waterproof Connector |
|---|---|
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
| Type1 | USB Cable |
| Connector | USB 2.0 Connector, USB 3.0 Connector |
| USB Type | Standard |
| Type | 2PE; 3PE |
|---|---|
| GROOTTE | Omdat c-grootte |
| Reeks | Basis; stop; gevormde kabel |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | SCHROEF |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Toepassing | Ethernet |
| Type | Het Comité zet/Gevormd/Assemblage op |
| speld | 2pin; 3pin |
|---|---|
| Grootte | A, B, C |
| Type | Stop, Basis; Gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Schakelaartype | Stop/Contactdoos |
|---|---|
| connector vorm | Ronde/Vierkant |
| Toepassing | Buiten binnen |
| Kabellengte | Aangepast |
| Connector-formaat | Aangepast |
| Schakelaarkleur | Zwart/Wit/Grijs |
|---|---|
| Schakelaartype | Stop/Contactdoos |
| Toepassing | Buiten binnen |
| Productnaam | Waterdichte Machtsschakelaar |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| IP Rating | IP65/IP67 |
|---|---|
| Type1 | USB Cable |
| Connector Type | Female Male Terminals Connector |
| USB Type | Standard |
| Color | Customizable |