| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Geschat IP | IP65 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 12pin |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Codage | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
|---|---|
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Nominale spanning | 250V voor 3 4 speld 60V voor 5pin 30V voor 8 12 17pin |
| Beëindigingsstijl | Het soldeerseltype/PCB zetten op |
| Beschermingsgraad | IP67/IP68 |
| Kleur | Zwarte/OEM Kleur |
|---|---|
| Gebruik | Medische apparatuur |
| Materiaal | Polymeer op hoge temperatuur |
| Markt | europa |
| Functie | Stofdicht |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Modelnummer | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
| Toepassing | Industrieel |
| spelden | 6pin 9pin 12pin 19pin 16pin |
|---|---|
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Nominale spanning | 150V |
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd Goud |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd Goud |